عرضه 110 هزار تن سنگ‌آهن گل گهر در تالار صادراتی بورس کالا

فولاد نیوز: امروز مجتمع معادن سنگ‌آهن گل گهر (2 و 4) در حالی 55 هزار تن سنگ آهن دانه بندی را با قیمت پایه 35 دلار در هر تن در بورس کالای ایران عرضه می کند که در صورت استقبال مشتریان خارجی 55 هزار تن نیز به این حجم افزوده می‌شود.

ادامه 1394،پنج‌شنبه ، 15 مرداد

خصوصی‌سازی‌ در صنعت فولاد ناقص است

فولاد نیوز: مدیرعامل مجتمع فولاد یزد از عملکرد دولت‌ها در حمایت صحیح از تولیدکنندگان انتقاد کرد و گفت: هنوز دولت حضور سنگینی در صنعت فولاد دارد.

ادامه 1394،پنج‌شنبه ، 15 مرداد

تلاش محققان کشور برای بهبود خواص ضدخوردگی پوشش‌ها

تلاش محققان کشور برای بهبود خواص ضدخوردگی پوشش‌ها

ادامه 1394،سه‌شنبه ، 6 مرداد

بنز تولید سواری و خودروهای تجاری را در ایران آغاز می کند

به گزارش ایرنا، هاشم یکه زارع روز سه شنبه در نشست خبری اظهار داشت: اخیرا مذاکرات خوبی با بنز داشته ایم و این شرکت تصمیم گرفته به صورت کامل وارد بازار ایران شود. وی با بیان آنکه ظرف دو تا سه ماه آینده دفتر شرکت بنز مجددا در ایران راه اندازی خواهد شد، خاطرنشان کرد: طبق توافقات انجام شده بزودی ... متن کامل خبر

ادامه 1394،سه‌شنبه ، 6 مرداد

موگرینی وارد تهران شد

 موگرینی وارد تهران شد

مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، وارد تهران شد. به گزارش ایسنا، فدریکا موگرینی ظهر سه شنبه در فرودگاه مهرآباد تهران مورد استقبال مسوولان وزارت خارجه ایران گرفت. سفر مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران یک روزه است و او عصر امروز با تعدادی از مقامات کشورمان از جمله رییس دستگاه دیپلماسی و ...

ادامه 1394،سه‌شنبه ، 6 مرداد

از استخدام بانکها و موسسات دولتی و خصوصی در سال ۹۴ جا نمانید

از استخدام بانکها و موسسات دولتی و خصوصی در سال ۹۴ جا نمانید

کاربران عزیز همانطور که میدانید اولین گام برای استخدام شدن اطلاع از آگهی های استخدامی می باشد. پس با عضویت در سرویس هوشمند ای-استخدام از این پس آگهی های استخدام را بر اساس رشته ، تخصص و شهر خود به صورت تفکیک شده در قالب پیامک یا ایمیل دریافت نمایید.

ادامه 1394،چهارشنبه ، 31 تير

والدینی که کاسه‌ داغ تر از آش می‌شوند!

والدینی که کاسه‌ داغ تر از آش می‌شوند!

به گزارش افکارنیوز، سارا ۲۸ ساله ، کارشناس ارشد ، می‌گوید همسرش کوچکترین مشکل خانه را با مادر سارا در میان می گذارد و این باعث شده تا مادر سارا در بسیاری از مسائل زندگی آنها دخالت کند و اسم این کار را دلسوزی برای زندگی فرزندش می گذارد!

ادامه 1394،چهارشنبه ، 31 تير

زشت‌ترین گوشی‌های تاریخ بشر!

بی‌مقدمه می‌پرسم: نوکیا N90 را یادتان هست؟ مگر می‌شود یادتان نباشد! خدای پرستیژ در سال‌های 85 و 86 در نزد ایرانیان! موبایلی با دوربین خوب و طراحی چشم نواز و کیفیت بدنه عالی! دستگاهی که هر کسی دوست داشت یک نسخه از آن را داشته‌باشد.

ادامه 1394،سه‌شنبه ، 30 تير

کدخوانی واکنش بورس به توافق

پس از تعدیل قابل توجه قیمت سهام از اواخر سال ۹۲ تا پایان سال ۹۳، به نظر می‌رسد بورس تهران در سال جاری از رکود خارج شده است؛ به طوری که شاخص کل در چهار ماه ابتدای سال، فقط یک ماه با کاهش مواجه بوده است. هرچند روزهای اخیر فضای بازار سهام اندکی منفی شده است، اما انتظار نمی‌رود روند رکود فرسایشی این بازار در افق میان‌مدت ادامه پیدا کند. در این شرایط، عادت به نوسان‌گیری در میان سهامداران مانع از توجه به چشم‌انداز مناسب بورس در میان‌مدت شده است.

ادامه 1394،سه‌شنبه ، 30 تير

هنگام خواب بعد از ناهار خرده سیاره ای با ارزش 54 تریلیون دلار از کنارمان گذشت!

حدود چهار روز پیش و در زمانی که تمامی چشم ها به سفینه ی نیو هورایزنز و سیاره ی کوچک پلوتو معطوف بود، رصد خانه ی Arecibo واقع در کشور پورتو ریکو، چشم های تلسکوپی خود را به سوی دیگری از کهکشان بی کران دوخته بود. به مکانی در آسمان که خرده سیاره ای کوچک اما تند و تیز، با سرعت سرسام آور خود، در فضای بی کران گسترده شده در پهنه ی آن ویراژ می داد و در عین حال نزدیک ترین فاصله ی خود از سیاره ی زمین را تجربه می کرد.

ادامه 1394،سه‌شنبه ، 30 تير